Dedko, rozprávaj

Kód: 9788090584310
Neohodnotené
€22,90 / ks €19,08 bez DPH
na sklade

Detailné informácie

Podrobný popis

Otvorená kniha na zaznamenávanie spomienok vášho dedka od detstva po súčasnosť. Dedko bude môcť sám alebo s vašou pomocou vypĺňať knižku a odpovie tak celý rad starostlivo vybraných otázok. Napríklad: čím chcel byť, keď bol malý; akí boli jeho rodičia a prarodičia; kde sa hrával; kedy stretol babičku – svoju ženu; čo spolu zažili; ako dedko vnímal historické udalosti; čo sa podľa neho zmenilo od čias jeho mladosti...
Sprievodné obrázky a dobové fotografie pomáhajú prebudiť spomienky. V knižke je priestor na pridanie vlastných fotografií.
„Dedko, rozprávaj“ je unikátnym darčekom pre všetkých dedkov.
Pre dedka bude určite príjemné zaspomínať si na históriu, pre mladšie a budúce generácie bude tiež zaujímavé vedieť ako sa žilo a ako naši prarodičia vnímali historické udalosti počas svojho života.
Vždy na pravej strane je miesto na vpisovanie a vľavo na vlepovanie (alebo prelepovanie grafiky), či vpisovanie ďalších spomienok, keď už riadky nebudú stačiť.
Kniha má formát 25x30cm horizontálne (väčší ako A4) a veľmi tvrdé dosky, ktoré pripomínajú starý album. Pre dobré vlepovanie a vpisovanie textu bol pre všetky stránky v knižke vybratý tvrdý papier s veľkou gramážou.   
Verím, že keď si kúpite knihu Dedko, rozprávaj, urobíte radosť nielen jemu, ale aj sebe a do budúcnosti aj širšej rodine.
Autorka: PharmDr. Monika Kopřivová, zaujíma sa o život seniorov a medzigeneračné vzťahy.
Každý človek má svoj príbeh...
Tento príbeh je najsilnejší a najzaujímavejší pre jeho najbližších.
Kde máme svoje korene? Po kom sme?
Čo prežili tí, ktorým vďačíme za to, že sme tu?
Z čoho sa radovali a čo ich trápilo?
Aké ponaučenie si môžeme zobrať pre seba a ďalšie generácie?

Dodatočné parametre

Kategória: Darčekové knihy
Počet strán: 132
Rok vydania: 2014
Väzba: viazaná / tvrdá obálka
Vydavateľstvo: Monika Kopřivová