Babička, rozprávaj

Kód: 9788090584303
Neohodnotené
€19,90 / ks €16,58 bez DPH
na sklade

Detailné informácie

Podrobný popis

Otvorená kniha na zaznamenávanie spomienok vašej babičky od detstva po súčasnosť. Babička bude môcť sama alebo s vašou pomocou vypĺňať knižku a odpovie tak celý rad starostlivo vybraných otázok. Napríklad: čím chcela byť, keď bola malá; akí boli jej rodičia a prarodičia; kde sa hrávala; kedy stretla dedka – svojho muža; čo spolu zažili; ako babička vnímala historické udalosti; čo sa podľa nej zmenilo od čias jej mladosti...
Sprievodné obrázky a dobové fotografie pomáhajú prebudiť spomienky. V knižke je priestor na pridanie vlastných fotografií.
„Babička, rozprávaj“ je unikátnym darčekom pre všetky babičky.
Pre babičku bude určite príjemné zaspomínať si na históriu, pre mladšie a budúce generácie bude tiež zaujímavé vedieť ako sa žilo a ako naši prarodičia vnímali historické udalosti počas svojho života.
Vždy na pravej strane je miesto na vpisovanie a vľavo na vlepovanie (alebo prelepovanie grafiky), či vpisovanie ďalších spomienok, keď už riadky nebudú stačiť.
Kniha má formát 25x30cm horizontálne (väčší ako A4) a veľmi tvrdé dosky, ktoré pripomínajú starý album. Pre dobré vlepovanie a vpisovanie textu bol pre všetky stránky v knižke vybratý tvrdý papier s veľkou gramážou.    
Verím, že keď si kúpite knihu Babička, rozprávaj, urobíte radosť nielen jej, ale aj sebe a do budúcnosti aj širšej rodine.
Autorka: PharmDr. Monika Kopřivová, zaujíma sa o život seniorov a medzigeneračné vzťahy
Každý človek má svoj príbeh...
Tento príbeh je najsilnejší a najzaujímavejší pre jeho najbližších.
Kde máme svoje korene? Po kom sme?
Čo prežili tí, ktorým vďačíme za to, že sme tu?
Z čoho sa radovali a čo ich trápilo?
Aké ponaučenie si môžeme zobrať pre seba a ďalšie generácie?

Dodatočné parametre

Kategória: Darčekové knihy
Počet strán: 132
Rok vydania: 2014
Väzba: viazaná / tvrdá obálka
Vydavateľstvo: Monika Kopřivová